Priznanje za kvalitet

Priznanje za kvalitet Priznanje za kvalitet Priznanje za kvalitet Priznanje za kvalitet

Stomatološki fakultet u Pančevu je u ponedeljak 06. marta dobio priznanje na 12. novosadskom sajmu obrazovanja „putokazi“ za postignut visok kvalitet u procesu visokog obrazovanja. Na osnovu ukupnih rezultata ocenjivanja kvaliteta pored našeg fakulteta, priznanje su poneli i drugi fakulteti sa Univerziteta Privredna akademija:

• Pravni fakultet za privredu i pravosuđe,
  • Farmaceutski fakultet, i
  • Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment

Priznanja i medalje su uručivali ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević i pokrajinski sekretar za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost prof. Dr Zoran Milošević.

Na osnovu ukupnih rezultata ocenjivanja kvaliteta Univerzitet Privredna akademija osvojio je veliki pehar novosadskog sajma za visok kvalitet obrazovanja, koji je u ime Univerziteta primio prof. dr Marko Carić.

Nagradu je u ime Stomatološkog fakulteta u Pančevu primio dekan, prof. dr Jovo Kolar, koji se tom prilikom zahvalio na priznanju i izjavio da će nagrada biti dodatni podstrek za unapređivanje kvaliteta na svim poljima Fakulteta.