Prijave za European Online Dental Congress v4

Obaveštavamo studente da su u toku prijave za European Online Dental Congress (EODC) koji će biti održan u Beogradu 22. i 23. oktobra.
Među predavačima su i nastavnici Stomatološkog fakulteta u Pančevu, doc. dr Marko Pejović i doc. dr Nikola Radović, koji će držati predavanje na temu "The tissue is an issue - the regeneration challenge".
Studentima je omogućeno besplatno online učešće na kongresu putem streaminga. Prijave je moguće izvršiti putem ovog linka. Međutim, ko od studenata bude želeo da prisustvuje uživo (kongresne sale hotela Mona Plaza), takođe će moći besplatno da to i učini, ali je takođe potrebno izvršiti registraciju online putem gore spomenutog linka i da se pojavi na mestu održavanja.

Sve informacije o European Online Dental Congress možete pronaći na njihovoj web strani.