Studenti SFP na 63. Kongresu studenata biomedicinskih nauka

• Studenti SFP na 63. Kongresu studenata biomedicinskih nauka

Naši dragi studenti Emilija Stanojević, Jovana Janković, Milica Rakočević, Katarina Matković, Zorana Milosavljević i Petar Cabunac bili su učesnici ovogodišnjeg, 63. po redu, Kongresa studenata biomedicinskih nauka, koji se održavao u periodu od 22 do 28. aprila na Kopaoniku.

Ovaj prestižni kongres okuplja najtalentovanije studente iz oblasti biomedicinskih nauka, pružajući im platformu da predstave svoje istraživačke radove, razmene ideje i steknu nova znanja. Po prvi put ove godine, naš Fakultet je imao relativno veliki broj učesnika na pomenutom kongresu, čije je učešće prošlo zapaženo, kako na oralnim prezentacijama tako i na studentskim radionicama. Naši studenti su se istakli svojim znanjem, veštinama i entuzijazmom.

Ovaj uspeh naših studenata na Kongresu je izuzetno važan, ne samo za njih lično, već i za celokupnu akademsku zajednicu našeg Fakulteta. Njihovo učešće i postignuća su dokaz kvaliteta obrazovanja koje pružamo i motivacija za sve naše studente da teže ka izvrsnosti i profesionalnom razvoju.

U to ime, čestitamo učesnicima našeg Fakulteta i želimo svim našim studentima da se u još većem broju odvaže i preuzmu inicijativu za učešće na studentskim kongresima koji su pred nama! Vaše ideje, trud i posvećenost su ključni za unapređenje nauke i prakse u oblasti biomedicine. Budite ponosni na svoje uspehe i nastavite da se usavršavate i doprinosite svojoj profesiji.