59. kongres studenata biomedicinskih nauka

Na 59. kongresu studenata biomedicinskih nauka Srbije, koji je održan na Kopaoniku od 26.04. do 30.04.2018, Stomatološki fakultet u Pančevu su svojim učešćem predstavljale Marija Tomić i Jovana Aničić, studentkinje IV godine integrisanih akademskih studija stomatologije, uz pomoć svojih mentora i komentora.

Marija Tomić je izlagala rad pod nazivom „Učestalost radiografski ustanovljenih periapikalnih lezija kod endodontski lečenih zuba“ pod mentorstvom doc. dr Dragane Pešić i komentorstvom asist. dr Marije Lalović.

Aničić Jovana je izlagala rad pod nazivom „Uticaj socioekonomskih i dijetetskih faktora na dentalni status i potrebe za protetskim zbrinjavanjem adolescenata u pančevu“ pod mentorstvom doc. dr Maje Pavlović i osvojila nagradu za najbolji rad u svojoj sesiji.