Studentski kurs u Beču (Austrija), 2022

Maksimalnu posvećenost svojim studentima naši profesori su još jednom potvrdili organizacijom i realizacijom prvog događaja ovakve vrste i to u vreme virusa korona i svih mogućih otežavajućih okolnosti koje su išle u vezi sa tim. Svi studenti pete godine Stomatološkog fakulteta u Pančevu imali su prilike da se besplatno prijave za studentski kurs u Beču, uz logističku i finansijsku podršku Stomatološkog fakulteta u Pančevu i kompanije Ivoclar Vivadent u čijim prostorijama je ovaj kurs i održan.

Studenti su na kursu imali priliku da se bliže upoznaju sa principima preparacije zuba za bezmetalne krunice i fasete kao i direktnim posteriornim restauracijama. Navedene radionice su vodili prof. dr Danimir Jevremović i prof. dr Irena Melih.